Balónky

Halloween a hororová párty

Mikuláš, čert, anděl, Santa Claus

Kostýmy pro dospělé

Kostýmy pro děti

Kostýmy na tělo - morphsuity, bodysuity

Doplňky ke kostýmům

Klobouky, přilby a čepice

Karnevalové masky

Paruky, příčesky, vousy

Make-up, umělé řasy a dekorace na kůži

Kontaktní čočky

Havajská párty

Rozlučka se svobodou, svatba

Ptákoviny, žerty, srandičky

Párty doplňky

Originální a vtipné dárky

Textil s potiskem

Pro sportovní fanoušky

Silvestr, který uvede rok plný zábavy a pohody

Silvestr patří mezi jednu z mála příležitostí, kdy můžete perfektně využít svůj talent a uspořádat mimořádnou společenskou akci! Koncem roku se všichni rádi uvolní, hodí za hlavu starosti uplynulého období i hektické zařizování, které často Vánoce provází. Pozvěte přátele k vám domů nebo si pronajměte zázemí oblíbené restaurace! Je na čase ukázat, co se ve vás skrývá! Je na čase pořádně si užít Silvestr!

Vybrané lahůdky, skvělé drinky a něco navíc!

Základem každého úspěšného večírku je dobře vybrané menu. Vsadit můžete na tradiční chlebíčky a jednohubky. Tento typ občerstvení je stále velmi populární a dovolí vám v pestré škále nabídnout chuťovky pro vegetariány, milovníky masa i odlehčené zdravé varianty. Klidně můžete večírek záměrně stylizovat do „retro“ stylu. Atraktivní možností je také využít catering a nechat si sestavit, vyrobit a pohodlně dovézt pochoutky světové kuchyně, třeba sushi, mořské plody nebo delikatesy středomoří.

Ruku v ruce s pohoštěním musí jít také výběr kvalitního vína nebo destilátů, nezapomínejte ani na nealko. Zkuste si dát s výběrem práci, a kromě obligátních limonád zkuste zařadit i experimenty, vítanou změnou a zároveň zábavou je i příprava vlastního míchaného drinku! Vyberte základní suroviny – džusy, likéry, perlivou vodu a vyhlaste třeba soutěž o nejlepší koktejl! Hosté takovou možnost ocení a přijmou ji jako hozenou rukavici!

Glamour styl do posledního detailu

Vždy záleží na prvním dojmu a u večírku je obzvlášť důležité upravit interiér tak, aby odrážel pozitivní atmosféru a hosty naladil. I když vaši přátelé znají váš byt nebo dům, nebo jim je salonek restaurace dobře povědomý, zkuste je překvapit i originální silvestrovskou výzdobou.

Dejte si záležet a umocněte celkový dojem z party výběrem rozmanitých dekorací. Základem jsou balonky, které můžete později využít v zábavných společenských hrách. Oblíbené jsou také třásně a závěsy nebo papírové girlandy. Doporučujeme včas nahlédnout do e-shopu nebo kamenného obchodu s kostýmy. Mimořádně dobře zásobené prodejny mohou nabídnout vše, co si jen budete přát. Vše vyberete na jediném místě a můžete se nechat inspirovat i k novinkám.

Vaší party oživí vystřelovací konfety nebo gejzír hvězdiček, kterými slavnostně odpálíte odpočet nového roku. Můžete si vybrat balonky, které budou připomínat nový letopočet a spoustu dalšího zboží. Navíc vše efektně sladěné do jednotného stylu. Vsadit můžete na moderní minimalismus a kombinaci bílé a černé, in jsou metalické barvy a lesky, vybírat můžete i několik výrazných barevných odstínů.

Fotokoutek - ty nejlepší fotky z vaší party

Žijeme i na sociálních sítích a byla by věčná škoda nesdílet skvělý večírek! Mimořádní hosté, dokonalé pohoštění, perfektní kulisy, že to všechno je ještě možné vyšperkovat? Samozřejmě, že jde! V obchodu s kostýmy totiž můžete vybrat i pár vtipných dekorací navíc a vyhradit si místo pro originální fotokoutek! Vyfoťte se s umělými kníry, parukou, nebo s cedulkou, do které vepíšete konkrétní vzkaz! Udělejte si legraci sami ze sebe a vyrobte si kreativní památku na silvestrovskou noc! 

 

Život je příliš krátký na to zříkat se obyčejných radostí a Silvestr přináší možnost z běžného večera vytvořit nezapomenutelný zážitek. Ponořte se do příprav a užijte si poslední noc tohoto roku v mimořádném stylu!